Son Ağaç

1878'den günümüze Komili, ölmez ağacın markası olmaktan gurur duyuyor.

Hakkımızda

Doğanın mucizevi armağanı sofralarınızda: Komili Zeytinyağı

Komili, 1878 yılından bugüne, eşsiz lezzetinden ödün vermeden yeniliklere öncülük ederek zeytinyağı kültürünü geliştirmeye devam ediyor. Osmanlı sarayına ilk zeytinyağını ulaştıran Komili, o dönemin zarafetini ve kalitesini günümüzün mutfaklarına taşıyor.

Çünkü Komili’ye göre, bütün mutfaklar kendi başlarına birer saraydır. Komili, kurulduğu günden itibaren kaliteden ödün vermeden sektörü yeniliklerle tanıştırır ve zeytinyağını doğanın mucizesi olarak sofralarımıza en iyi şekilde ulaştırır.

Komili Zeytinyağı HakkımızdaKomili Zeytinyağı Hakkımızda

Komili'nin eşsiz kalitesi, özenle yapılan kontrollerin bir sonucudur. Farklı damak tatlarına hitap eden seçenekler sunarak bu benzersiz lezzeti sofralara taşımaya devam eder. Tüm bunları sürdürülebilirlik ilkelerine dayalı yaklaşımıyla devam ettirerek ölmez ağacını gelecek nesillere taşır.

Neden Komili?

Her Aşamada Kontrol

Komili, zeytinyağını mükemmel kaliteyle sunmak için özenle geliştirdiği kontrol süreçleri ve hassas kalite standartları ile bilinir. Her aşaması titizlikle yapılan Komili zeytinyağı, yıllar içinde nesillerin damak zevkini şekillendirmiş ve zeytinyağı endüstrisinde referans bir marka haline gelmiştir.

1878'den Beri Süregelen Güven ve Uzmanlık

Komili ilk günden itibaren müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyerek tüketicilerin güvenini kazanmış ve bu güveni günümüze kadar sürdürmüştür. 1878 yılından beri devam eden uzmanlığı sayesinde, ürettiği ürünlerle tüketicilerin beklentilerine her zaman yanıt vermiş ve sektörde daima öncü olmuştur.

Eşsiz Komili Lezzetli

Geçmişin ve geleceğin temsilcileri zeytin ağaçlarına iyi baktığımızda dünya daha güzel bir yer olabilir. Zeytin ağacı, doğayla uyumlu yaşamın, zeytinyağı ise insanlığın dayanıklılığının, sağlığının ve uzun ömürlülüğünün garantisidir.

Kuşaklar Boyu Yaşasın Diye

Geçmişin ve geleceğin temsilcileri zeytin ağaçlarına iyi baktığımızda dünya daha güzel bir yer olabilir. Zeytin ağacı, doğayla uyumlu yaşamın, zeytinyağı ise insanlığın dayanıklılığının, sağlığının ve uzun ömürlülüğünün garantisidir.

Kuşaklar Boyu Yaşasın Diye 1Kuşaklar Boyu Yaşasın Diye 2Kuşaklar Boyu Yaşasın Diye 3
Bu topraklarda doğa ve kültür mirası olan ölmez ağaçlara sorumluluğumuz, 2018 yılından bu yana sürdürdüğümüz Anıt Zeytin Ağacı Projemiz ile başladı. Yaptığımız pek çok çalışma ile zeytinyağı ve kültürünün gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlıyoruz.