Yasal Uyarı ve Gizlilik

Bu sitedeki her türlü materyal, ticari marka ya da diğer fikri mülkiyet konusu, Ana Gıda İhtiyaç Mad. San. Tic. A.Ş ya da bağlı şirketlerine aittir ya da sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif haklarına konudur.

Kişisel amaçlı çoğaltmaya izin verilir. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan materyaller satılamaz ya da başka şekilde kâr amacıyla dağıtılamaz.

Ana Gıda İhtiyaç Mad. San. Tic. A.Ş sitesindeki linkler sizi Ana Gıda İhtiyaç Mad. San. Tic. A.Ş ağının dışına götürebilir ve Ana Gıda İhtiyaç Mad. San. Tic. A.Ş bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işlevi ile ilgili olarak hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu linkler iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve link verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten ötürü sorumlu tutulmamız mümkün değildir.

Ana Gıda İhtiyaç Mad. San. Tic. A.Ş veya bağlı şirketleri bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü tarafa bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz. Bu sitedeki her şey "OLDUĞU GİBİ" sunulmaktadır. Ana Gıda İhtiyaç Mad. San. Tic. A.Ş ya da bağlı şirketlerinden herhangi biri bu sitede yer alan herhangi bir materyalin doğruluğunu veya belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız ya da bu siteden herhangi bir materyal indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar ya da bulaşabilecek bir virüs ile ilgili olarak Ana Gıda İhtiyaç Mad. San. Tic. A.Ş sorumlu tutulamaz.

Ana Gıda İhtiyaç Mad. San. Tic. A.Ş'ye gönderilen kişisel bilgiler mahremiyet ve kişisel verilerin korunmasına ilişkin politikamıza tabi olmakla birlikte, Internet aracılığıyla Ana Gıda İhtiyaç Mad. San. Tic. A.Ş'ye ilettiğiniz her türlü bilginin (her türlü yorum, öneri, fikir, grafik, vs. dahil) size ya da başka herhangi bir kişiye bunlar için herhangi bir ödeme yapılmaksızın sınırsız kullanım hakkı ile münhasıran bizim mülkiyetimize geçeceği ve mülkiyetimizde kalacağı hususunda bu uyarı ile anlaşılmış bulunulmaktadır. Ayrıca, bu tür bilgiler, tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir."

Ana Gıda İhtiyaç Mad. San. Tic. A.Ş'nin Etkileşimli Mahremiyet Politikası

Ana Gıda İhtiyaç Mad. San. Tic. A.Ş ziyaretçiler tarafından sitemize sunulan kişisel verileri üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ya da başka şekilde kullandırmaz. Bu bilgiler bizim açımızdan adınız, adresiniz, telefon numaranız ve elektronik posta adresiniz olarak anlaşılmaktadır. Bu bilgiler, böyle bir olası bir kullanım hakkında tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiçbir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Ana Gıda İhtiyaç Mad. San. Tic. A.Ş, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki gibi amaçlar için kullanacaktır :

  • Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek
  • Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek
  • Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.

 

Sadece yetkili Ana Gıda İhtiyaç Mad. San. Tic. A.Ş personeli ya da (bilgileri güvenli tutmayı kabul etmiş olan) temsilcilerimiz kişisel olarak belirlenebilir bilgilere erişebilirler.

Ana Gıda İhtiyaç Mad. San. Tic. A.Ş, kişisel olmadan kime ait olduğu belirlenebilir istatistiksel bilgileri (taratıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi en iyileştirmek ve genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek için kullanır. Bu bilgiler Ana Gıda İhtiyaç Mad. San. Tic. A.Ş tarafından üçüncü taraflara açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiçbir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.