Soğuk, sıcak, çıtır ve hafif lezzetler Komili şişelerinde!

#

Soğuk lezzetlerin sırrı Komili Sızma Zeytinyağı

#

Zeytinyağı'nın yoğun lezzetine aşık olanlardansanız, işte size Komili Sızma Zeytinyağı.

 

Sızma zeytinyağı, doğanın sağlığını sofralarımıza taşıyan zeytinyağının en doğal, en aromatik halidir. Başta Ayvalık ve Körfez bölgesi olmak üzere Ege'nin en iyi zeytinlerinden elde ettiğimiz Komili Sızma Zeytinyağı, %0.8'i aşmayan asit oranıyla damağınızda eşsiz bir lezzet bırakır. Nefis kokusu ve mükemmel lezzeti ile tüm yemeklerinize uygun olan Komili Sızma Zeytinyağı’nı, yoğun, aromatik tadına daha iyi varabilmek için özellikle başlangıçlar, salatalar ve kahvaltılarda keyifle kullanabilirsiniz.

 
 
 

Sıcak lezzetlerin sırrı Komili Riviera Zeytinyağı

#

Zeytinyağı ile sağlıklı yemekler yapmak istiyor ancak zeytinyağının kendine has tadını ve kokusunu ağır buluyorsanız Komili Riviera tam size göre.

 

Komili Riviera, natürel ve rafine zeytinyağlarının karışımından üretilmektedir. Özenle dengelenmiş, yemeklerinizin tadını bastırmayan hafif aromasıyla Komili Riviera Zeytinyağı, sıcak çeşitler başta olmak üzere hem hafif hem lezzetli olmasını istediğiniz tüm yemeklerinizi ziyafete dönüştürür.

 
 

Çıtır ve hafif lezzetlerin sırrı Komili Ayçiçek Zeytinyağı

#

Komili Ayçiçek Yağı'nı en çıtır kızartmalardan en hafif hamur işlerine kadar tüm sıcak yemeklerinizde keyifle kullanabilirsiniz.

 
 

Yerel lezzetlerin sırrı Komili Mısır Yağı

Yerel tatlara meraklıysanız, yöresel yemekler ve kızartmalarda mısır yağı'nın kendisine özgü lezzetini arıyorsanız, Komili Mısır Yağı'nı keyifle kullanabilirsiniz.