Komili “Soğuk Sıkma Özel Üretim’’ Zeytinyağı Ödüle Doymuyor!

1878’den beri sofraları şölene, yemekleri ziyafete dönüştüren Komili, 2011-2012 sezonunda tek bahçeden elde ettiği “Soğuk Sıkma Özel Üretim’’ zeytinyağı, ürün kalitesi ile dünyanın önemli yarışmalarından altın, gümüş ve bronz ödüllerle döndü.

Zeytinyağı eksperi ve üreticisi Selin Ertür’ün bahçesinden özenle toplanan zeytinlerden Komili için özel üretilen, sınırlı sayıda elde edilen Komili Soğuk Sıkma Özel Üretim zeytinyağı, katıldığı yarışmalardan ödüllerle döndü. Komili Soğuk Sıkma Özel Üretim zeytinyağı, Belçika ‘International Taste & Quality Institute’ tarafından gerçekleştirilen ‘Superior Taste Awards’ yarışmasında 2 altın yıldız, ‘Olive Japan 2012’ ve ‘The Los Angeles International Extra Virgin Olive Oil Competition’ yarışmalarında gümüş ve ‘Oil China Competition 2012’ yarışmasında bronz ödüle layık görüldü.

Elle toplanan zeytinlerin aynı gün içinde 27˚C’nin altında soğuk su kullanılarak sıkılmasıyla elde edilen bu çok özel zeytinyağı eşsiz meyvemsi kokusuyla salata ve soslar için benzersiz bir lezzet sunuyor.